Buffalo Power Hold and Win

6.8
Buffalo Power Hold and Win slot logo
Gevinstinformasjon
RTP 95.04%
Innsatslinjer 20
Volatilitet Medium
Oppsett 5x3
Maks gevinst x5000
Minimum innsats 2 kr
Maks innsats 1000 kr
Detaljer
Sist oppdatert jun. 9, 2024
Spilt 23
Sidevisninger 43
Fakta og tall i spilleautomaten
Spillutvikler
Mobilkompabilitet Ja
Utgivelsesdato 02.07.2020
Type spilleautomat Video Slots
Tema Vestlig stil
Teknologi HTML5
Fordeler Stacked Wild, Stacked Wild X2, Bonusspill, Gratisspinn-funksjon

Fordere

+Spillet har en vakker og atmosfærisk design som matcher temaet.
+Spillet har to bonusspillfunksjoner som kan øke utbetalingene dine og legge til mer variasjon i spillopplevelsen.
+Spillet har fire jackpotter, inkludert to progressive, som kan vinnes under bonusspillet.

Ulemper

Spillet har en lav RTP på 95,04%, som er under bransjesnittet og betyr at spillet har en høyere husfordel.
Spillet har en middels variasjonsgrad, noe som betyr at utbetalingene ikke er veldig konsistente eller store.

Skjermbilder

Buffalo Power Hold and Win screenshot 2
Buffalo Power Hold and Win screenshot 3
Buffalo Power Hold and Win screenshot 2
Buffalo Power Hold and Win screenshot 3

Buffalo Power: Hold and Win er et spilleautomatspill fra Playson, et veletablert selskap i iGaming-sektoren. Playson har et utvalg av godt mottatte spill, som Solar Queen, Book of Gold: Double Chance, og Legend of Cleopatra. Spillets tema sentreres rundt den amerikanske villmarken, med bison som hovedkarakter. Dette temaet hyller kulturen og folklore fra de amerikanske slettene, og tilbyr spillerne et distinkt spillmiljø. Spillets stil kombinerer tradisjonelle spillelementer med moderne funksjoner, og skaper en harmoni som appellerer til ulike spillere. Målet med denne anmeldelsen er å gi en omfattende analyse av Buffalo Power: Hold and Win. Vi streber etter å tilby et rettferdig synspunkt, og fremheve spillets sterke sider og områder som kan forbedres. Målet vårt er å gi potensielle spillere en klar idé om hva spillet tilbyr, og hjelpe dem med å ta en informert beslutning.

Visuelt og Lydmessig i Buffalo Power: Hold and Win

Vi skal utforske hvordan spillet ser ut og høres ut for spillere. Spillet er et spilleautomatspill på nett med vestlig tema som tar deg med til det ville vesten. Spillet bruker farger, figurer, grafikk og musikk for å skape et realistisk og morsomt miljø.

Visuelle Elementer

Spillet har en fargerik palett som matcher spillets tema. Bakgrunnen viser et steinete landskap med en lilla og blå himmel. Symbolene har ulike farger som kontrasterer med bakgrunnen. Bonus- og Power-symbolene er gullfargede, mens de andre er hovedsakelig i nyanser av brunt, gult, lilla, blått, oransje og rødt. Spillet har realistisk karakterdesign som er basert på dyrelivet og kulturen i det amerikanske vesten. Det ville symbolet er en bison, som har mange detaljer og animasjoner. De andre symbolene er grizzlybjørn, puma, ørn, ulv og kort ess til konge. Symbolene ser naturtro ut og har animasjoner. Spillet har høy grafikkvalitet, og skaper et klart og skarpt bilde på skjermen. Spillet bruker bilder med høy oppløsning som viser detaljer i symbolene og bakgrunnen. Spillet har også animasjoner som legger til bevegelse og handling i spillet.

Lyd Elementer

Spillet har vestlig stil instrumental musikk som utfyller temaet og stemningen. Den inkluderer gitar og innfødte instrumenter som fløyter. Du kan kontrollere musikken ved å slå den av eller på i innstillingsmenyen.

Spilleautomaten Buffalo Power: Hold and Win har et design av høy kvalitet relatert til spillets tema. Den har fargerik grafikk som skaper et vakkert miljø. Spillet har også vestlig musikk som er relatert til stemningen i spillet. Denne spilleautomaten er et godt valg for spillere som liker vestlige temaer på nett.

Spill og Mekanikk i Buffalo Power: Hold and Win

Buffalo Power: Hold and Win er en video spilleautomat som tar deg med til Grand Canyon, der du kan møte majestetiske dyr og naturfenomener. Spillet har en 3×5 oppsett med 20 faste gevinstlinjer og flere spesielle symboler og funksjoner. Du kan justere innsatsstørrelsen i spillet fra 2 kr til 1000 kr per spinn. Dette gir en rekke alternativer som passer for budsjettet og preferansene dine. La oss ta en nærmere titt på spillets spill og mekanikk.

Buffalo Power Hold and Win screenshot 4

Format og Kontroller

Spillet har et enkelt og intuitivt grensesnitt, med spinnknappen til høyre og menyknappen til venstre. Du kan justere innsatsstørrelsen ved å klikke på myntikonet og velge blant de tilgjengelige alternativene. Spillet har 20 faste gevinstlinjer, noe som betyr at du ikke kan endre antall aktive linjer. De betaler fra venstre mot høyre, starter fra det venstre hjulet. Du trenger minst tre like symboler på en gevinstlinje for å vinne, bortsett fra Power-symbolet, som betaler i hvilken som helst posisjon.

Symboler og Utbetalingstabell

Spillet har vanlige symboler delt inn i høybetaling og lavbetaling. De høybetale symbolene er fire dyr: en grizzlybjørn, en puma, en ørn og en ulv. De lavbetale symbolene er kortverdiene A, K, Q og J. De betaler alle 2.5 ganger innsatsen for fem like. Buffalo-ikonet er Stablet Wild i hovedspillet og kan erstatte ethvert vanlig symbol. Under gratisspinn-modusen kan Stablet Wild X2, det samme symbolet med gyldne øyne, også erstatte ethvert vanlig symbol og doble gevinsten når det er en del av en vinnende kombinasjon. Spillet har også to spesielle symboler: et kraftsymbol og et gratisspinn-spredningssymbol. Kraftsymbolet er en gullmynt med et bisonhode, som kan utløse bonusspillet. Gratisspinn-spredningssymbolet er en solnedgang med ordene ‘Gratis spinn’, som kan aktivere gratisspinn-funksjonen.

SymbolUtbetaling for 5Utbetaling for 4Utbetaling for 3
Buffalo12.52.50.75
Power50015050
Grizzly Bear12.52.50.75
Cougar1020.25
Eagle7.51.50.25
Wolf51.250.25
A2.50.50.25
K2.50.50.25
Q2.50.50.25
J2.50.50.25

Bonusfunksjoner

  • Bonusspill: Bonusspillet utløses ved å lande seks eller flere kraftsymboler på hjulene. Kraftsymbolene vil forbli på plass, og resten av symbolene vil forsvinne. Du vil få tre respinn, der bare kraftsymboler og blanke plasser kan vises. Hvert kraftsymbol som lander, vil tilbakestille respinnene til tre. Bonusspillet avsluttes når du går tom for respinn eller fyller skjermen med kraftsymboler. Hvert kraftsymbol har en pengeverdi eller en jackpotverdi. Det er fire jackpotter: mini, minor, major og grand. Mini- og minorjackpottene er fastsatt til henholdsvis 20x og 50x innsatsen. Major- og grandjackpottene er progressive, og verdiene deres avhenger av totalinnsatsen og bidragene fra andre spillere. Majorjackpotten starter på 150x innsatsen, og grandjackpotten starter på 500x innsatsen. På slutten av bonusspillet vil du vinne summen av alle kraftsymbolene pluss eventuelle jackpotter du samlet inn.
  • Gratis spinn-funksjon: Gratis spinn-funksjonen utløses ved å lande tre gratis spinn-spredningssymboler på hjul 1, 3 og 5. Du vil få åtte gratis spinn, der alle de ville okse symbolene som vises vil forbli låst til slutten av funksjonen. Gratis spinn-spredningssymbolene vises ikke under gratisspinnene, slik at du ikke kan utløse funksjonen på nytt. Gratis spinn-funksjonen kan kombineres med bonusspillet hvis du lander seks eller flere kraftsymboler under gratisspinnene. Bonusspillet vil utfolde seg som vanlig, og deretter vil gratisspinnene fortsette.
  • Buffalo Power: Hold and Win er et spilleautomatspill med et enkelt, men kraftfullt format. Det tilbyr tilpassbare innsatsalternativer og betydelig utbetalingpotensial. Spillet inkluderer en bonusrunde som belønner pengepremier og jackpotter. I tillegg har det en gratisspinn-funksjon som tilbyr klebrige jokere og ekstra sjanser for å utløse bonusrunden. Buffalo Power: Hold and Win deler likheter med andre spilleautomatspill med sammenlignbare temaer og funksjoner, som Buffalo Blitz og Buffalo Rising Megaways. Imidlertid har det unike funksjoner som Wild Picker Bar, Stablet Wild x2 og progressive jackpotter.

Buffalo Power: Hold and Win Spilleautomat RTP og Varians

Buffalo Power: Hold and Win Spilleautomat har en RTP på omtrent 95,04%. Dette er litt under bransjesnittet, som vanligvis ligger rundt 96%. Til tross for dette, er det viktig å huske at RTP er en langsiktig måling og kanskje ikke gjenspeiler kortvarig spill. Spillet har også en middels variasjonsgrad. Dette betyr at utbetalinger vil skje hyppigere enn i spill med høy variasjon, men utbetalingene vil være mindre enn de i spill med lav variasjon. Denne balansen skaper en utfordrende, men stabil spillestil. Det er viktig å forstå disse faktorene når du leter etter spilleautomatsider eller online kasinoer å spille på. Kombinasjonen av RTP og varians i Buffalo Power: Hold and Win Spilleautomat kan gi balansert gameplay. Spillet er perfekt for de som foretrekker et jevnt tempo uten betydelige fluktuasjoner. Spillere kan forvente å vinne moderate beløp hyppig. Den spesifikke kombinasjonen av RTP og varians i Buffalo Power: Hold and Win Spilleautomat kan appellere til spillere som søker balansert gameplay med moderate, jevnlige gevinster. Som alltid må spillere forstå disse faktorene og hvordan de kan påvirke spillet.

Buffalo Power Hold and Win screenshot 5

Viktige tips for spillere

Når du bestemmer deg for å spille Buffalo Power: Hold and Win spilleautomat, er det viktig å ha en strategi på plass. Denne guiden gir praktiske tips for spillere, som effektiv styring av spillkontoen og hvordan du maksimerer vinnersjansene dine. Husk at det er essensielt å følge ansvarlige praksiser.

  • Forstå Spillet: Før du begynner, sørg for at du forstår spillets mekanikk, utbetalingstabellen og bonusspillfunksjonene. Dette vil hjelpe deg med å ta informerte beslutninger under spillet.
  • Styring av Spillkontoen: Før du spiller, sett opp et budsjett og hold deg til det. Det er viktig å være disiplinert og ikke overstige budsjettet ditt, uansett hvor mye du vinner eller taper.
  • Maksimer Vinnersjansene: For å øke sjansene dine for å vinne, vurder å spille på alle gevinstlinjene. Mens dette øker kostnaden per spinn, øker det også sjansene dine for å lande en vinnende kombinasjon.
  • Spill i Demomodus: Du kan prøve å spille spilleautomaten gratis i demomodus på utviklerens nettside eller vår nettside. Dette lar deg få en følelse av spillet uten å bruke penger.
  • Ta Pauser: Ikke glem å ta pauser. Dette hjelper deg med å holde fokus og hindrer deg i å ta impulsive beslutninger.

Husk, målet er å ha det gøy. Så spill Buffalo Power: Hold and Win for moro skyld, og husk alltid å være ansvarlig.

Spill Buffalo Power: Hold and Win på disse casinoene

  • Energy Casino: Utforsk kraften til Buffalo Power: Hold and Win hos Energy Casino! Dette anerkjente nettcasinoet tilbyr en bred samling av spilleautomater, inkludert Buffalo Power: Hold and Win, hvor spillere kan oppleve spenningen av den amerikanske villmarken og jakte på store gevinster. Registrerte spillere kan glede seg over en trygg og underholdende spillopplevelse, samt dra nytte av lukrative bonustilbud og kampanjer.
  • Casumo Casino: Opplev eventyret med Buffalo Power: Hold and Win hos Casumo Casino! Dette innovative nettcasinoet gir spillere muligheten til å utforske et variert utvalg av spilleautomater, inkludert det spennende Buffalo Power: Hold and Win. Med sin brukervennlige plattform og unike belønningssystem, er Casumo et ideelt valg for de som søker en engasjerende og belønnende spillopplevelse.
  • Leovegas Casino: Bli med på en reise med Buffalo Power: Hold and Win hos Leovegas Casino! Dette velkjente nettcasinoet tilbyr en førsteklasses spillopplevelse med et bredt utvalg av spill, inkludert den actionfylte Buffalo Power: Hold and Win spilleautomaten. Med sin brukervennlige mobilplattform og imponerende utvalg av bonuser og belønninger, er Leovegas det perfekte valget for spillere som ønsker å oppleve spenningen av den amerikanske villmarken og samtidig ha sjansen til å vinne stort.

Konklusjon

Buffalo Power: Hold and Win videospor kan tilby en tilfredsstillende og underholdende spilleøkt. Spillet har noen attraktive funksjoner og potensial for betydelige utbetalinger. Imidlertid har spillet noen begrensninger som kan påvirke din langsiktige avkastning. Derfor bør du spille dette spillet med forsiktighet og moderasjon, og ikke forvente å være heldig hver gang. Dette spillet passer for spillere som liker spilleautomater med vestlig tema og er villige til å ta noen risikoer. Vi ville rangere dette spillet 6,8 av 10 stjerner. Denne rangeringen gjenspeiler spillets kvalitet, funksjoner og utbetalinger, samt dets ulemper og utfordringer. Du kan finne mer informasjon om spillet på den offisielle nettsiden eller på andre nettbaserte kilder.

FAQ

Er Buffalo Power: Hold and Win nettspilleautomat lisensiert og regulert?

Ja, Buffalo Power: Hold and Win nettspilleautomat er lisensiert og regulert.

Er det lignende spill som Buffalo Power: Hold and Win basert på samme tema eller funksjoner?

Hvis du likte Buffalo Power: Hold and Win, kan du også like andre spill basert på det samme temaet eller funksjonene. Et slikt spill er Buffalo Blitz, en videospor fra Playtech som tar deg med til de nordamerikanske slettene hvor du kan møte bisoner og andre dyr. Et annet spill som ligner på Buffalo Power: Hold and Win er Buffalo Rising Megaways, en videospor fra Blueprint Gaming som bruker Megaways-mekanikken til å skape opptil 117 649 måter å vinne på hver runde.

Hva bør jeg gjøre hvis spillet krasjer eller fryser mens jeg spiller, og hvordan kan jeg forhindre at dette skjer?

Hvis spillet krasjer eller fryser mens du spiller, ikke få panikk. Dette skjer sjeldent, men kan skje av flere årsaker, inkludert problemer med internettilkoblingen, nettleserproblemer eller tekniske feil. Spillet er designet for å lagre fremgangen din og fortsette der du slapp, så du vil ikke miste noen gevinster. For å løse eventuelle problemer, prøv å oppdatere siden, tøm cache og informasjonskapsler, eller bytt til en annen nettleser eller enhet. Hvis du fortsatt opplever problemer, kontakt kundestøtten til det nettbaserte kasinoet du spiller på. De vil hjelpe deg med å finne en løsning. For å forhindre problemer, sørg for at du har en stabil og rask internettforbindelse, bruk en kompatibel og oppdatert nettleser, og lukk eventuelle unødvendige faner eller programmer.

david coldman
David Coldman Casino-anmelder, ambassadør
David Coldman har vært en ivrig forkjemper for nettbasert gambling siden 2019. Han planlegger og koordinerer casino-anmeldelsene fra Toppcasinonorge sammen med skribent-teamet, og bidrar til å promotere merkenavnet ved hjelp av søkemotorer.
Til toppen igjen